Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to všechno začalo!

Před 13 lety

Příběh začíná již před 13 lety, v den, kdy napadl devítiocasý líščí démon Listovou vesnici. Démon pouhým mávnutím ocasu drtil skály a stromy, demoloval kousek po kousku celou Konohu. Všichni ninjové z vesnice proti němu bojovali, ale nic nezmohli. Byli bezmocní a jediný, kdo mohl něco udělat, byl Čtvrtý Hokage, avšak za cenu vlastního života. Hokage zapečetil strašlivého démona do sotva narozeného dítěte. Tím byl spečetěn osud jak Hokageho, tak i malého chlapce jménem Naruto.

O 13 let později

Naruto je hyperaktivní chlapec, který vyrůstá bez rodičů a studuje v místní akademii pro budoucí ninji. Akademii na 2. pokus dokončí a stává se z něj Genin. Naruto je pevně odhodlán překonat všechny Hokage a stát se tím nejlepším, co kdy byl. Ale mezitím ho čeká mnoho nebezpečných dobrodružství. Mezi další hlavní hrdiny se řadí jeho úhlavní rival Sasuke Uchiha a Narutova láska Sakura Haruno.

Shippuuden

Shippuuden se odehrává o 2 a půl roku později. Naruto pod tréninkem Jiraiyi zesílil a naučil se novou techniku. Po návratu do Listové na něj čekají přátelé a nové mise. Čekají ho nová, smrtelně nebezpečná dobrodružství v čele s tajemnou organizací Akatsuki. Co je organizace zač a proč jdou po Narutovi a všech ostatních Jinchuuriki? Záchrání Naruto svého tehdejšího přítele? Kdo všechno položí život pro ochranu dobra? To vše a mnohem více se dozvíte v sérii Shippuuden, která v Japonsku běží od roku 2007 do dneška!

4da6c66adc_45374903_o2.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13470
Měsíc: 354
Den: 6